Návrhy interiérů - IK Ateliér
top

Co nabízím?

Nabízím zhotovení návrhu a následnou realizaci interiéru zařízeného většinou nábytkem zhotoveným na zakázku, ale i nábytkem z nabízeného sortimentu dostupných výrobců na trhu.

Orientuji se na jednak na bytové prostory – kuchyně, pokoje, celé byty, rodinné domy, případně na menší komerční zakázky.
Při své práci se snažím o osobnější vazbu na klienta, respektování jeho individuality a přizpůsobení typu a tempa spolupráce jeho představám, neboť ON a ne zařizovaný prostor je pro mě PRIORITOU.
co nabízím
Veškeré výkresy a dokumentaci od ideových půdorysných řešení po konečné prostorové pohledy, včetně barevných, tvořím nikoliv na PC, ale ručním rýsováním a kreslením na prkně. Desetiletá praxe bohudík ukázala, že je to mými klienty velmi oceňované PLUS.

Jak postupuji
Na začátku je přirozeně vstupní pohovor, který může být telefonický, po e-mailu i osobní, který je zdarma, a na kterém se ujasní představy, požadavky a možnosti mé i klienta. Je zde již také stanovována cena za návrh, v případě složitější zakázky je vypočtená cena vzápětí klientovi sdělena.

Dle zadaných dispozic vytvářím návrhy určených interiérů, od vstupního půdorysného řešení, často v několika možných variantách, z nichž vybraný návrh je postupně upravován do finální podoby, tedy až k zákazníkově úplné spokojenosti.

Po té je vyhotovena cenová kalkulace od našich realizátorů. Je-li to možné, jsou předloženy alternativy cenových nabídek pro různé způsoby výroby i použitý materiál. Po zadání do výroby je umožněno klientovi zakázku průběžně sledovat až po konečnou montáž. Následuje (nebo souběžně probíhá) další fáze realizace, a to vytváření konečného vzhledu interiéru (osvětlení, dekor studia, apod.) ve spolupráci se specializovanými firmami.

_____________________________________________________________________________________________________
bottom

Rychlý kontakt

Ing. Iva Krulišová

Tel.: +420 721 434 581
E-mail.: iva.krul@email.cz